DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Stały zespół

Współpracujemy ze stałym zespołem dynamicznych i doświadczonych zarządców i księgowych. Zapewniamy stałe szkolenia, aby utrzymać wysoki poziom wiedzy i zaangażowania.

Dbałość o otoczenie

Mamy świadomość, że nieruchomość to również jej otoczenie. Dlatego współpracujemy z urzędami i nieruchomościami, sąsiadującymi z obsługiwanymi przez nas wspólnotami.

Elastyczność

Wszelkie decyzje podejmujemy wspólnie z Klientem, po przekazaniu naszych rekomendacji i uświadomieniu ryzyk związanych z dokonanym wyborem.

Wsparcie prawne

Nasi Klienci uzyskują wsparcie prawne w codziennej pracy zarządcy. Prowadzimy również windykację, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dochodzenie roszczeń

Pomagamy w dochodzeniu roszczeń od deweloperów, zarówno na drodze sądowej, jak też poprzez skuteczne prowadzenie negocjacji i mediacji. Posiadamy w tym kilkunastoletnie doświadczenie.

Natychmiastowe reagowanie

Bez zbędnej zwłoki reagujemy na wszelkie potrzeby właścicieli. Zarządcy są świadomi, że szybkość reakcji jest jednym z elementów dobrej jakości obsługi.

Oszczędności

Wprowadzamy dodatkowe oszczędności, poprzez innowacyjne rozwiązania, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez naszych Klientów.

Ekologiczne podejście

W naszych działaniach staramy się wspierać rozwiązania korzystne dla środowiska naturalnego.

Dobra komunikacja

Komunikujemy się z Klientami różnymi kanałami takimi jak biuletyny czy zbiorcze SMSy lub maile. Używamy aplikacji do głosowanie uchwał przez internet oraz oprogramowania do zarządzania zadaniami.

Wsparcie ekspertów

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na oferowanie, przez naszych ekpertów, profesjonalnej i rzetelnej pomocy. Jesteśmy w stanie oferować to w każdym obszarze związanym z nieruchomościami.

Optymalizacja

Systematycznie analizujemy koszty utrzymania nieruchomości i proponujemy ich optymalizację, na poziomie usług oraz sposobu funkcjonowania nieruchomości.

Elastyczne dyżury

Wiedząc jak istotny jest kontakt bezpośredni, spotykamy się z mieszkańcami na dyżurach i okresowych spotkaniach informacyjnych.

NASZE PRZEWAGI KONKURENCYJNE TO RÓWNIEŻ

SYSTEMATYCZNE RAPORTOWANIE DO NASZYCH KLIENTÓW

DODATKOWA KONTROLA JAKOŚCI NA ZASADZIE "TAJEMNICZEGO KLIENTA"

DAJEMY NASZYM KLIENTOM KORZYSTNE RABATY NA NASZĄ USŁUGĘ

PRZYGOTOWUJEMY RAPORT "ZEROWY" PO PRZEJĘCIU NIERUCHOMOŚCI ZE WSKAZANIEM POTRZEB

NASI KLIENCI MAJĄ MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA DO GRUPY ZAKUPOWEJ

O NAS

Dowiedz się więcej o Naszej firmie!

TOP