KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY?

Jesteśmy firmą rodzinną, zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami, zbudowaną całkowicie na polskim kapitale.
Rozpoczęliśmy swoją działalność w 2001 r., czyli dosłownie kilka lat po tym, jak Ustawą o własności lokali uregulowano funkcjonowanie wspólnot mieszkaniowych.

Od podstaw zbudowaliśmy firmę, której do tej pory zaufali właściciele nieruchomości o powierzchni prawie 0,7 mln metrów kwadratowych. Pozyskaliśmy również pokaźną grupę starannie wyselekcjonowanych specjalistów, podzielających naszą pasję i podejście do nieruchomości.

Wierzymy, że nieruchomości lubią spokój i potrafią odwdzięczyć się swoim właścicielom stabilnie rosnącą wartością, gdy o nie dbamy i w sposób przemyślany inwestujemy.

Lubimy nowe technologie i wiemy, z których warto skorzystać.

Przez lata wytężonej pracy wypracowaliśmy bardzo dobre relacje z wieloma partnerami, na których możemy polegać. Polecamy ich pracę i my również jesteśmy przez nich polecani. Właśnie dzięki rekomendacjom grono naszych stałych klientów jest tak duże i stale się powiększa.

Cechuje nas indywidualne podejście do klientów i chęć wypracowania wspólnego rozwiązania zamiast wdrażania narzuconych rozwiązań. Wobec zauważalnego trendu globalizacji usług zarządzania nieruchomościami oraz tendencji do integracji z usługami pokrewnymi, chcemy nadal być odpowiedzią dla dużej grupy właścicieli szukających indywidualnego podejścia do spraw nieruchomości oraz Zarządcy zaangażowanego i zainteresowanego sprawami jego nieruchomości.

Sprawdź nas, zapytaj obecnych klientów jak pracujemy, a jeśli zdecydujesz się nam zaufać, zrobimy wszystko, aby nasza współpraca trwała jak najdłużej.

Współwłaściciele PMM Zarządzanie Nieruchomościami

Piotr Mazur

Prezes Zarządu

Marcin Mazur

Członek Zarządu

Maciej Mazur

Członek Zarządu

ELEMENTY NASZEJ SKUTECZNOŚCI

85% - 90%

TAKA JEST NASZA SKUTECZNOŚĆ W PROWADZENIU WINDYKACJI

MAMY SUKCESY W EGZEKWOWANIU USTEREK I PROWADZENIU NEGOCJACJI Z DEWELOPERAMI

24 H

DOSTĘPNOŚĆ ZARZĄDCY I NASZYCH SŁUŻB TECHNICZNYCH DLA MIESZKAŃCÓW

POSIADAMY LICZNE NAGRODY POTWIERDZAJĄCE NASZĄ WIARYGODNOŚĆ BIZNESOWĄ

PRACUJ Z NAMI!

Sprawdź co zapewniamy i kogo poszukujemy do naszego zespołu!

TOP