PMM Zarządzanie Nieruchomościami
ul. Bobrowiecka 1
00-728 Warszawa

aktualnosci

piątek, 12 czerwca 2020

Chcieliśmy podzielić się naszym najnowszym osiągnięciem😊

Osiągnięcie, o którym piszemy polega na tym, że rozwój naszej firmy spowodował, iż zmieniliśmy biuro na większe, nowocześniejsze i w dużo lepszej lokalizacji.

Tym samym, od 1 czerwca 2020 już oficjalnie przenieśliśmy się na 3 piętro, zarządzanego przez nas od kilkunastu lat budynku Mon Grand Plaisir, przy ul. Bobrowieckiej 1 w Warszawie. Lokalizacja na Dolnym Mokotowie powoduje, że mieścimy się przy dużym węźle komunikacyjnym (ul. Czerniakowska i Trasa Siekierkowska), w odległości 10 minut od centrum Warszawy. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja będzie miała również wpływ na postrzeganie nas przez nowych potencjalnych klientów – mamy teraz do wszystkich bliżej😊

Projektując nowe biuro i prowadząc prace adaptacyjne, staraliśmy się aby nadrzędnym celem było uzyskanie przestrzeni nowoczesnej z dużą ilością światła. W tym celu większość ścian zaprojektowaliśmy jako elementy przeszklone. Naszym zdaniem zaplanowany efekt został osiągnięty i wygląda to atrakcyjnie.

Zainteresowanych tym, w jakich warunkach będziemy teraz pracować dla Państwa serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowej lokalizacji.

Będziemy wdzięczni za wcześniejszą zapowiedź Państwa wizyty, w celu przygotowania okazyjnego poczęstunku.

Jednocześnie mamy nadzieję, że nasz dalszy rozwój firmy spowoduje, że w najbliższym czasie będziemy mogli zwiększyć ilość zajmowanej powierzchni, bo kolejne moduły biurowe już na nas czekają…… 😊

scroll