PMM Zarządzanie Nieruchomościami
ul. Bobrowiecka 1
00-728 Warszawa

aktualnosci

wtorek, 04 sierpnia 2020

Referencje i polecenia coraz lepiej działają…..:)

Pierwsze półrocze 2020 roku było okresem, w którym dokonaliśmy kilku korekt naszego kursu i ustawiliśmy nasze żagle tak aby wypływać na nowe obszary.

Przekładając to żeglarskie porównanie na język zarządcy chcemy się podzielić tym, że nasze działania w pierwszej połowie 2020 zaowocowały pozyskaniem nowych klientów do współpracy.

Są to zarówno duże wspólnoty mieszkaniowe, mające po kilkaset lokali jak i mniejsi klienci po kilkanaście lub kilkadziesiąt lokali – łączy ich to, że współpracę rozpoczęliśmy dzięki referencjom i polecaniu naszej firmy oraz naszych pracowników.  Klienci, których pozyskaliśmy są o tyle ciekawi, że dopasowując naszą ofertę do ich potrzeb, nierzadko zarządzamy, używając niestandardowych narzędzi co jest ciekawym wyzwaniem dla całego zespołu:) A ponieważ lubimy takie wyzwania to chętnie dopasujemy naszą ofertę do kolejnych, nowych klientów i ich zupełnie nowych potrzeb – zapraszamy.

Nasze plany nakreślone w pierwszej połowie roku zaowocują tym, że w najbliższym czasie czeka naszą firmę bardzo pozytywna zmiana, która mamy nadzieję, przełoży się na dalszy rozwój i kolejne kontrakty. Po zakończeniu wdrożenia podzielimy się rezultatami:)

A więc, pozostając w wakacyjno-żeglarskich klimatach – wypływamy na nowe obszary i płyniemy dalej dobrym kursem na pełnych żaglach.

Wakacyjne AHOJ:)

 

scroll