PMM Zarządzanie Nieruchomościami
ul. Bobrowiecka 1
00-728 Warszawa

aktualnosci

środa, 29 stycznia 2020

Wsparcie dla Placówki w Starachowicach

Chcieliśmy poinformować, że oprócz świadczenia usługi zarządzania nieruchomościami staramy się również pomagać w inny sposób:)

Jakiś czas temu wsparliśmy schronisko w Korabiewicach a niedawno, w związku ze świąteczną atmosferą postanowiliśmy zorganizować w firmie akcję, polegającą na wsparciu domu dziecka lub wychowanków placówek opiekuńczych. Przeglądając zapotrzebowania zgłaszane przez różne obiekty wybraliśmy Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą w Starachowicach ( http://www.domdzieckastaw.edu.pl/ ) bo niektóre potrzeby wskazywane przez tą placówkę były na naprawdę podstawowym poziomie.

Nasza wizyta na miejscu pokazała, że placówka ta jest bardzo schludnie i czysto utrzymana, i robi bardzo pozytywne wrażenie:) Gratulujemy dyrekcji, personelowi oraz wychowankom stworzenia ciepłej i świątecznej atmosfery.

Wsparcie, które dostarczyliśmy było przekazane zarówno przez naszych pracowników jak i współpracujące z nami firmy. Nie było to ogromne wsparcie jednakże naszym zdaniem liczy się inicjatywa i chęć zaangażowania się  w prospołeczne przedsięwzięcia.

A przekazane wsparcie to jeszcze nie koniec bo chcemy pomagać dalej i niedługo opowiemy o kolejnym wsparciu dla innych potrzebujących…..:))

scroll