PMM Zarządzanie Nieruchomościami
ul. Bobrowiecka 1
00-728 Warszawa

blog

poniedziałek, 05 listopada 2018

Dlaczego BLOG?

Pewnie część osób powie, że blog to już przestarzała forma. Teraz królują VLOGi i to właśnie w ten sposób należy dzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Może i tak rzeczywiście jest, natomiast my nie jesteśmy zawodowymi blogerami, vlogerami czy podcasterami, którzy mogą tworzyć treści na kilka różnych tematów i z tego żyją. Nie znamy się na nagrywaniu filmów czy tworzeniu audycji, natomiast kilkanaście lat przepracowaliśmy jako zarządcy nieruchomości i poczuliśmy potrzebę podzielenia się swoimi doświadczeniami, a tak naprawdę przemyśleniami związanymi z rozwojem rynku zarządzania nieruchomościami i kilku pokrewnych obszarów.

Co jest celem naszego bloga?

Chcemy, aby ten blog był platformą dzięki, której nasi doświadczeni Zarządcy będą mieli okazje podzielić się swoimi obserwacjami, a firma PMM mogła zaprezentować swój pomysł na zarządzanie nieruchomościami na trochę szerszym polu.

Dla kogo jest ten blog?

Swój przekaz będziemy kierować do właścicieli nieruchomości oraz członków Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych, którzy w ten sposób mogliby trochę więcej dowiedzieć się o pracy zarządcy, poznać jego punkt widzenia i może trochę lepiej zrozumieć jego motywy działania i dzięki temu może w przyszłości podejmować lepsze decyzję związane z wyborem konkretnego zarządcy, czy bieżącej współpracy z nim.

Nasz blog to też miejsce dla wszystkich tych, którzy pracują jako zarządcy nieruchomości i chcieliby wymieniać się swoimi spostrzeżeniami w formie artykułów lub  komentarzy.

To też miejsce dla tych, którzy przygotowują się do tego zawodu i zanim ostatecznie zdecydują się rozpocząć tę interesująca przygodę, będą mieli okazję poznać ten zawód od środka.

Postaramy się, aby w tym miejscu mieli okazje zabrać głos również kontrahenci, z którymi na co dzień współpracujemy, aby wspólnie zastanowić się jak współpracować, ku zadowoleniu wszystkich stron.

Raczej będziemy unikać poradnikowego charakteru tego miejsca, ale nigdy nie mówimy nigdy 😊 Chcemy w tym miejscu opisywać historie z życia wzięte, analizować je, wyciągać wnioski lub zastanawiać się nad przyszłością tego rynku.

Zapraszamy i zachęcamy do budowania tego bloga razem z nami !!!

Rafał Waligóra CPM
Dyr. ds. zarządzania nieruchomościami

Tagi: Brak kategorii
scroll