Dlaczego BLOG?

Pewnie część osób powie, że blog to już przestarzała forma. Teraz królują VLOGi i to właśnie w ten sposób należy dzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Może i tak rzeczywiście jest, natomiast my nie jesteśmy zawodowymi blogerami, vlogerami czy podcasterami, którzy mogą tworzyć treści na kilka różnych tematów i z tego żyją. Nie znamy się na nagrywaniu filmów czy tworzeniu audycji, natomiast kilkanaście lat przepracowaliśmy jako zarządcy nieruchomości i poczuliśmy potrzebę podzielenia się swoimi doświadczeniami, a tak naprawdę przemyśleniami związanymi z rozwojem rynku zarządzania nieruchomościami i kilku pokrewnych obszarów.

Chcemy, aby ten blog był platformą dzięki, której nasi doświadczeni Zarządcy będą mieli okazje podzielić się swoimi obserwacjami, a firma PMM mogła zaprezentować swój pomysł na zarządzanie nieruchomościami na trochę szerszym polu.

Swój przekaz będziemy kierować do właścicieli nieruchomości oraz członków Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych, którzy w ten sposób mogliby trochę więcej dowiedzieć się o pracy zarządcy, poznać jego punkt widzenia i może trochę lepiej zrozumieć jego motywy działania i dzięki temu może w przyszłości podejmować lepsze decyzję związane z wyborem konkretnego zarządcy, czy bieżącej współpracy z nim.

Nasz blog to też miejsce dla wszystkich tych, którzy pracują jako zarządcy nieruchomości i chcieliby wymieniać się swoimi spostrzeżeniami w formie artykułów lub  komentarzy.

To też miejsce dla tych, którzy przygotowują się do tego zawodu i zanim ostatecznie zdecydują się rozpocząć tę interesująca przygodę, będą mieli okazję poznać ten zawód od środka.

Postaramy się, aby w tym miejscu mieli okazje zabrać głos również kontrahenci, z którymi na co dzień współpracujemy, aby wspólnie zastanowić się jak współpracować, ku zadowoleniu wszystkich stron.

Raczej będziemy unikać poradnikowego charakteru tego miejsca, ale nigdy nie mówimy nigdy 😊 Chcemy w tym miejscu opisywać historie z życia wzięte, analizować je, wyciągać wnioski lub zastanawiać się nad przyszłością tego rynku.

Zapraszamy i zachęcamy do budowania tego bloga razem z nami !!!

Rafał Waligóra CPM

Dyr. ds. zarządzania nieruchomościami

TOP